Search

 
Du er her: Kioskgruppa 

Sandar Kioskgruppe

Kioskgruppa bidrar til trivsel og hygge på Vesterøya Idrettsplass. I tillegg til den vanlig kiosk driften bidrar kioskgruppa stort på Sandar idrettslags større arrangment, Sandarcupen Fjordcupen og Skolecupen.

KIOSKGRUPPA ADMINISTRASJON:

Navn Telefon E-post
Jane Borge, leder 976 35 464 jane.borge(at)sfjbb.net
Thomas Thorsen, ansvarlig håndballgruppa 922 45 707 thomas(at)oksoy.no
Tove Graff Røvde, ansvarlig fotballgruppa 934 62 640 tove.graff(at)sfjbb.net
Bjørg Kjeilen 951 68 023 bjorgkjeilen(at)hotmail.com
Tone B. Johannessen 926 05 980 tone.b.j(at)hotmail.com
Åge Skjærven 959 89 875 Aage(at)hyttetorget.no

 

For å drifte den nye kiosken i  Sandarhallen, er det flere personer som bidrar.
Skal du ha kiosk vakt og lurer på noe i den sammenheng, ta kontakte med uke-ansvarlig. 
Hver uke er det ett lag som har ansvar for å stille med vakter til kiosken og billetter.
I kalenderen finner du hvem som har uke-ansvaret / hvilket lag som skal stille med vakter. Nødvendig kontakt informasjon til uke-ansvarlig finnes i tabellen under.

UKE-ANSVARLIGE:

Navn Telefon E-post
Jane Borge 976 35 464 jane.borge(at)sfjbb.net
Thomas Thorsen 922 45 707 thomas(at)oksoy.no
Tove Graff Røvde 934 62 640 tove.graff(at)sfjbb.net
Bjørg Kjeilen 951 68 023 bjorgkjeilen(at)hotmail.com
Åge Skjærven 959 89 875 Aage(at)hyttetorget.no
Monica Spange Svalestuen 473 05 320 monica.spangesvalestuen(at)scandichotels.com
Mariann Moberg 452 80 763 mmoberg22(at)gmail.com
Guro Westgaard 995 79 173 gurowestgaard(at)gmail.com
Monica Reinemo 928 03 706 monica.reinemo(at)hotmail.com