Search

 

CoreTrek - Markedsledende på publiseringsverktøy / CMS i Norge med CorePublish

 


 
Du er her: Sandarcupen  / Vinnere 

Oversikt over vinnere av Sandarcupen gjennom tidene.

 

 

A-Finaleresultater i Sandarcupen 2011

Klasse:

       

 

F

Jenter 17/19 år: Runar - Sandar/Store Bergan 3 - 1

M

Gutter 17/19 år: Lier lag 2 - Sandefjord Fotball 0 - 7

G

Jenter 15/16 år, 11'er: Haslum J96 - Skarnes J16 2 - 3

H

Jenter 15/16 år, 7'er: Fluberg J16 - ØHIL Jenter 15/16

1 - 2 

N

Gutter 16 år: Pequeninos Do Jockey - GØIF

2 - 1 

O

Gutter 15 år: Elverum - Begby

0 - 1 

I

Småjenter 13/14 år, 11'er:  Raufoss J97 - Åssiden IF 2 - 0

J

Småjenter 13/14 år, 7'er: Etnedal -

Moelven/Åsmarka

1 - 2

P

Smågutter 14 år, 11'er: Heming G97-1 - Pequenios de Jockey 0 - 1

Q

Smågutter 13/14 år, 7'er: Lindeberg Fighters - Olsvik Metalheads 3 - 1

R

Smågutter 13 år, 11'er: Stabæk G98e - Nøtterøy 3 - 0
           
           

B-Finaleresultater Sandarcupen 2011:

   

Klasse:

         

F

Jenter 17/19 år: Brøttum J19 - Herkules J19

0 - 1
e. ekstraomg.

M

Gutter 17/19 år: Eikanger G19 - ODD Grenland G19 0 - 2

G

Jenter 15/16 år, 11'er: Trosvik J16 - Minde 0 - 1

H

Jenter 15/16 år, 7'er Kongsberg J16 - Nylende 2 - 2
Nylende vinner 2-0 på straffekonk.

N

Gutter 16 år: Drøbak Frogn - Ringebu-Fåvang

5 - 4

O

Gutter 15 år: Hokksund 1 - Sandar

2 - 1

I

Småjenter 13/14 år, 11'er:  Skeid 2 - Heming J97

0 - 1

J

Småjenter 13/14 år, 7'er: Sandar - FL Fart J13

1 - 0

P

Smågutter 14 år, 11'er: Grorud G14 - Gjelleråsen G14 2 - 0

Q

Smågutter 13/14 år, 7'er: FL Fart - Harestua 0 - 1

R

Smågutter 13 år, 11'er: Heming  G98-1 - Sande Sportsklubb 1 1 - 0
           
           

Klassevinnere i Sandarcupen 1979 - 2011:

 
  Jenter 17/19 år:
( 2006 -> )
Runar (4), Team Nes Fotball & Trosvik
  Gutter 17/19 år:
( 2006 -> )
Lyn, Sandar (2) & Sandefjord Fotball (3)
  Jenter 15/16 år, 11'er:
(1998 -> )
Brumunddal, Bøverbru(2), Geithus/Moingen, IFK Strømstad, Kråkerøy/Rolvsøy, Runar (3), Skarnes, Stängenes, Tolga & Vämbs & Ørn Horten
  Jenter 15/16 år, 7'er:
( 2008 -> )
Kvam, Oppegård (2) & Øvrevoll Hosle
  Gutter 16 år:
( 1998 -> )
GØIF (2), Haderslev (Dan), Lillestrøm, Pequeninos(Bra) (7), Ski, Start & Våg.,
  Gutter 15 år:
( 2010 -> )
Begby & Skeid 
  Småjenter 13/14 år, 11'er:
( 1989 -> )
Arna-Bjørnar (2), Asker (6), Athene Moss, Bremnes, Brumunndal (2), Gol (2), Halsen, Kjapp, Koll, Raufoss, Sandar (2), Skarphedin, Stag, Store Bergan (4), Team Nes Fotball, Voss & Yven.
  Småjenter 13/14 år, 7'er:
( 2006 -> )
Aurland, Birkenes, Moelven/Åsmarka, Oppegård, Store Bergan & Trøgstad/Båstad
  Smågutter 14 år, 11'er:
( 1982 -> )
Asker, Birkenes, Bærum, Eik Tønsberg, Fevang,  Flint, Gimletroll, Graabein, Haderslev (Dan), Jetsmark (Dan), Korsvoll, Larvik Turn, Pequeninos(Bra) (7), Sandefjord, SFA Zambia, Siljan, Skiold, Solberg, Sprint/Jeløy, Stokke (2), Stovnerkammeratene,  Strømsgodset & Tveit.
  Smågutter 14 år, 7'er:
( 2006 -> )
Kvik Halden, Lindeberg & Masfjord
  Smågutter 13 år, 11'er:
( 1993 -> )
Brumunddal, Frigg, GØIF, Helset, Mjøndalen, Nøtterøy, Pequenios (Bra), Rjukan, Romsås, Sandar, Sprint/Jeløy, Stabæk (2), Stag, Stavanger, Store Bergan, Trosterud, Tjølling & Urædd
  Lillejenter 11/12 år:
( 1989 -> , ikke kåret
  vinnere etter 1996 )
Asker, Hvarnes, Koll (3), Løten & Varteig (2).
     
  Lillegutter 12 år:
( 1979 -> , ikke kåret
  vinnere etter 1996 )  
Drøbak/Frogn, Filtvedt/Fremad, Frogner, Halden (3),
Ham. Kam., Moss, Liungen, Lysekil (Sve), Runar ( 2 ),
Sandar, Sandefjord BK, Sprint/Jeløy, Stovnerkammeratene, Strømmen & Torp
  Lillegutter 11 år: 
( 1989 -> , ikke kåret 
  vinnere etter 1996 )
GØIF, Heming, Hunnebostrand (Sve), Konnerud, Pors,
Sandar & Ski (2).
  Minigutter 10 år:
( 1979 - 1986, overført
  Minicupen i 1987 )
Ramnes, Runar, Sandefjord BK (2),
Stovnerkammeratene (2) & Teie (2).
     
     

Vinnere i Sandarcupen 1979 - 2011 ( uansett klasse )

  15-femten seiere: Pequenios (bra)
 

10-ti seire:

Runar

 

8-åtte seire:

Asker

 

7-syv seire:

Sandar
 

6-seks seire:

Store Bergan

 

5-fem seire:

Ingen

 

4-fire seire:
 

Brumunddal, GØIF, Koll, Kvik Halden, Sandefjord Ballklubb & Stovnerkameratene

 

3-tre seire:

Oppegård, Sandefjord Fotball, Ski & Sprint Jeløy

 

2-to seire:
 

Arna-Bjørnar, Birkenes, Bøverbru, Gol, Haderslev (Dan), Stabæk, Stag, Stokke, Team Nes Fotball, Teie & Varteig

 

1-en seier:









 

Athene Moss, Aurland, Begby, Bremnes, Bærum, Drøbak/Frogn, Eik Tønsberg, Fevang, Filtvedt/Fremad, Flint, Frigg, Frogner, Gimletroll, Geithus/Moingen, Graabein, Halsen, Ham Kam, Helset, Heming, Hunnebostrand (Sve), Hvarnes, IFK Strømstad (Sve), Jetsmark (Dan) Kjapp, Konnerud, Korsvoll, Kråkerøy/Rolvsøy, Larvik Turn, Lillestrøm, Lindeberg, Liungen, Lyn, Lysekil (Sve), Løten, Masfjord, Mjøndalen, Moelven/Åsmarka, Moss, Nøtterøy, Pors, Ramnes, Raufoss, Rendalen, Rjukan, Skarnes, Romsås, SFA Zambia, Siljan, Skarphedin, Skeid, Skiold, Solberg, Start, Stavanger, Stängenes (Sve), Strømmen, Strømsgodset, Tjølling, Tolga, Torp, Trosterud, Trosvik, Tveit, Trøgstad/Båstad, Urædd, Vâmbs (Sve), Voss, Våg, Yven, Ørn Horten & Øvrevoll Hosle